KAYASiS Sistem Çözümleri Oluşumu Hakkında

KAYASiS Sistem Çözümleri, Konu ve ilgi alanlarında ki ilk temel tohumları 1985 yılında atılmıştır. Bilişim dünyasının daha yeni oluşmaya başladığı o tarihlerde, SOMA Termik Santrali 4, 5 ve 6 ünitelerinin yapımında, asıl yüklenici HYUNDAI ile alt yüklenici GAMA Endüstri AŞ üretim birlikteliği oluşumu içerisinde yer alarak, projelendirme, üretim ve montaj çalışmalarında bulunarak çalışma hayatına başladık. 3.5 yıl süren projeyi başarı ile tamamlamanın mutluluğunu yaşadık.

Uzun yıllar devam ederek sürdüğümüz çalışmaların bilgi ve tecrübesini çözüm ortaklarımızla birlikte bugün siz yeni müşterilerimize çözüm olarak sunmaktayız. KAYASiS Sistem Çözümleri Küçük orta ve büyük ölçekteki tüm Endüstriyel Üretim Tesisleri için Yönetim ve Denetim Sistemleri Kurulumunu, Bilişim Yazılım, Donanım Sinyalizasyon sistemlerinin ihtiyaçlarının temini ve bu konularında Danışmanlık, Eğitim Hizmetleri sunmaktadır.

 

Yüklendiğimiz Misyonumuz

KAYASiS Sistem Çözümleri olarak Yüklendiğimiz misyonumuz, Yurdumuzun kalkınması ve gelişmiş ülkeler seviyesine ulaşması yolunda, sanayi üretim endüstrisinde üretim yaparken bu üretimin artırılması, devamlılığın sağlanması, ihracat kapsamında uluslar arası pazarda kabul görmesinin gereklerinden biri olan ulusal ve uluslar arası kalite standartları gereksinimlerinin karşılanmasına yardımcı olmaktır.

Ölçüm, Değerlendirme, Müdahale Süreçlerinin Kurumunuzun mevcut kültürüne uygun size özel tasarlanıp, anahtar teslimi üretmek bizim işimiz olacaktır.

Saygılarımızla.

 

Çalışma Görüntüleri

pix pix pix pix pix

Kuruluşumuz

Kayasis Sistem Çözümleri

KAYASiS Sistem Çözümleri; Küçük orta ve büyük ölçekteki tüm Endüstriyel Üretim Tesisleri için, Yönetim ve Denetim Sistemleri Kurulumu, Bilişim Yazılım, Donanım, Sinyalizasyon sistemleri ihtiyaçlarının temini ve bu konularında Danışmanlık, Eğitim Hizmetleri sunmaktadır... Devamını Takip Edin.

İletişim

Genel Müdürlük Merkez Ofis : Kayasis System Solutions Co. us_support@kayasis.com

+1 (310) 402-3931 (pbx)
+1 (310) 402-3940 (Faks)

ABD/Adres: 2358 Pico Blvd, Santa Monica, CA 90405 US.

Avrupa Asya Afrika Bölge Ofis : Kayasis Sistem Çözümleri LTD. ŞTİ. tr_destek@kayasis.com

+90 (312) 440-9960 (pbx)
+90 (312) 441-3145 (Faks) Türkiye/Adres : Güzelkent Mah. Ahmet Mithat Efendi Sok.No:60/10 Çankaya./ANKARA. / TÜRKİYE

Kullanım Kuralları / Gizlilik Politikası